O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Michal

Michal

Tatér

Ahoj, jmenuji se Michal a od chvíle, kdy jsem poprvé držel tužku v ruce, jsem s ní začal vytvářet své vlastní světy. Nejvíce mne baví přírodní motivy a komiksová tvorba. Během svého života jsem si osahal i street art, kresbu, klasickou, velkoplošnou i 3D malbu a počítačovou grafiku. Od roku 2016 se naplno věnuji tetování.

Mezi neoblíbenou tvorbu řadím mandaly, nápisy a tribaly. Stylizuji se na realistiku, rád dělám komiksové zpracování tetování a nebojím se jakékoliv nové výzvy. Jsem rád, když mi zákazníci dají prostor pro vytvoření vlastních návrhů, které s nimi vždy pečlivě konzultuji a přizpůsobuji je přesně jejích představám.

Budu se těšit na vás i na náš společný návrh tetování na míru, který vám s radostí vypracuji.