O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Michal

Michal

Tatér

Ahoj, jmenuji se Michal a od chvíle, kdy jsem poprvé držel tužku v ruce, jsem s ní začal vytvářet své vlastní světy. Nejvíce mne baví přírodní motivy a komiksová tvorba. Během svého života jsem si osahal i street art, kresbu, klasickou, velkoplošnou i 3D malbu a počítačovou grafiku. Od roku 2016 se naplno věnuji tetování.

Mezi neoblíbenou tvorbu řadím mandaly, nápisy a tribaly. Stylizuji se na realistiku, rád dělám komiksové zpracování tetování a nebojím se jakékoliv nové výzvy. Jsem rád, když mi zákazníci dají prostor pro vytvoření vlastních návrhů, které s nimi vždy pečlivě konzultuji a přizpůsobuji je přesně jejích představám.

Budu se těšit na vás i na náš společný návrh tetování na míru, který vám s radostí vypracuji.

Michal

Markéta

Piercing

Ahoj, jmenuji se Markéta Hudlerová, ale říkejte mi Meii. Jako asi každého piercera mne vždy fascinovalo lidské tělo, jak funguje, jeho proměny a modifikace. Tohle téma mě naprosto pohltilo už od dětství, strávila jsem dlouhé hodiny v knížkách a už od poměrně nízkého věku za mnou začali chodit lidé s prosbou o radu s piercingem či přímo s požadavkem o jeho aplikaci. Bez váhání jsem proto nastoupila na zdravotnickou střední školu a nyní své znalosti prohlubuji na Fakultě zdravotnických studií.

Těším se, že se společně můžeme pokračovat v dobrodružství tělesné modifikace, piercingů. Bez jakýchkoliv obav mi určitě napište, s piercingem vám ráda poradím, nebo se rovnou domluvíme na termínu jeho provedení.

Lubos

Luboš

Tatér

Narodil jsem se před 30 lety a maluji od útlého dětství. První jsem koketoval s tužkou, následně přišel uhel a barvy. Před deseti lety jsem přesedlal na plátna a začal tvořit obrazy ať už vlastní tvorbu či zakázkové věci. V Pražské galerii mi proběhly dvě výstavy. Jelikož sám mám přes dvacet tetování, další štace byla jasná. Vzal jsem do ruky strojek a zjistil, že je to něco jiného než plátno a barvy. I tak mě to neskutečně baví a mám k tomu obrovskou pokoru. Budu se těšit na vaše návrhy a na společný čas strávený ve studiu!